Senior Test Manager

Rólunk:

IT szolgáltató vállalatként a Mikrum elhivatott, hogy magas minőségű megoldásaival támogassa ügyfeleit folyamataik javításában, céljaik elérésében. Olyan vállalatokkal dolgozunk, ahol a kiterjedt ügyfélkör, a vállalati méret vagy a speciális tevékenység egyedi megoldások fejlesztését teszi szükségessé. Ott tudjuk a legtöbb értéket teremteni, ahol az ügyfél komplex megközelítést, sokrétű szolgáltatást és támogatást igényel. Elkötelezettek vagyunk a folyamatos fejlődés, portfólió bővítés, nemzetközi környezet irányában.

Senior Test Manager-ként kiemelt feladatod lesz a teljes delivery szervezet egységes tesztelési módszertanának kidolgozása, a tesztautomatizáláshoz használt eszközök kiválasztása, a projekteken dolgozó tesztelők munkájának támogatása, a tesztelési feladatok irányításának minőségbiztosítása, és a teljes szakterület folyamatos fejlesztése.

Csatlakozz hozzánk és légy részese egy lehetőségekben gazdag, dinamikusan fejlődő vállalati környezetnek!

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • Vállalati fejlesztési projektjeinkhez tartozó tesztelési feladatok koordinálása, adminisztrálása, auditképességének biztosítása
  • Minőségbiztosítási folyamatok fejlesztése
  • Tesztelők szakmai, módszertani és gyakorlati támogatása
  • Tesztautomatizálási eszköztár kiválasztása és folyamatos fejlesztése
  • Üzleti és IT specifikációk alapján tesztelési scope meghatározása
  • Tesztelési terv kidolgozása
  • Tesztelés vezetése, hibamenedzsment és hiba review folyamatok végrehajtása
  • Tesztelői feladatok ellátása implementációs projektekben
  • Tesztelési riportok készítése
  • Belső szakmai tudásanyagok naprakészen tartása
  • Folyamatos együttműködés a fejlesztő csapatokkal

Amire szükséged lesz a pozíció betöltéséhez:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai/mérnöki)
  • Tesztelési területen (tesztelőként, tesztmérnökként, tesztmenedzserként) nagyvállalati környezetben szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Tesztmenedzsmentben vagy tesztkoordinációban szerzett legalább 3 éves gyakorlat
  • Tesztautomatizációban szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Tesztelési módszertanok ismerete
  • Tesztmenedzsment eszközök ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Magasfokú problémamegoldó és rendszerező képesség
  • Proaktív hozzáállás
  • Csapatjátékos attitűd

Ami előnyt jelent a kiválasztás során:

  • ISTQB certifikáció
  • Banki vagy biztosítói környezetben szerzett tapasztalat

Amiért jó nálunk dolgozni:

  • Szakmai kihívások
  • Fejlődés: a mentorálás mellett rendszeresen szervezett külső- és belső tréningek segítik a tudás építését; az időnk 10%-át tanulással, új dolgok kipróbálásával töltjük.
  • Rugalmas munkarend és home office lehetőség: Fontos számunkra a munka és magánélet egyensúlya, ezért rugalmas munkaidőt és home office lehetőséget biztosítunk a dolgozóinknak.
  • Bónusz, Cafeteria, Medicover egészségbiztosítás, Munkavállalói Támogató Program
  • Rendszeres csapatépítő események
  • Állatbarát munkahely